Domowe SPA

Zrelaksuj się i odpręż podczas sensu w domowym SPA. Aby efekt był podwójnie zadowalający wykorzystaj do niego kosmetyki, które wcześniej sama przygotujesz. Swój sens rozpocznij od relaksacyjnej kąpieli z dodatkiem domowych kryształków, lub soli kąpielowej.

Możesz dodać także do niej inne składniki takie jak np. napary z ziół, czy wywary z pachnących, odżywczych kwiatów. Podczas kąpieli wmasuj w skórę ciała energetyzujący peeling z kawy, który poprawi krążenie krwi i doda pozytywnej energii.

Nałóż na włosy maseczkę, którą przygotowałaś: z nawilżającej oliwy z oliwek, lub pestek słonecznika. Po kąpieli nawilżaj dogłębnie całe ciało. Natrzyj je domowym balsamem do ciała z dodatkiem odżywczego miodu, czy przeciwstarzeniowej żurawiny.

Na twarz nałóż krem nawilżający z kozim mlekiem, a stopy i dłonie uracz relaksacyjnymi maseczkami. Upajaj się relaksacją w Twoim domowym SPA i miej pełną świadomość tego, że wszystkie produkty, jakie wykorzystałaś do zabiegów kosmetycznych, są w pełni naturalne i są wyłącznie Twoim dziełem. Odprężaj się i czerp przyjemność z Twojego własnego, domowego SPA.