Zegarek – elegancki dodatek

www.medimedia.com.pl

Zegarek nadal stanowi bardzo elegancki i subtelny dodatek. Jest ciekawym uzupełnieniem każdego stroju. Zegarka z pewnością nie zastąpi telefon komórkowy czy inne urządzenie odmierzające czas.

Jak każdy dodatek, tak również zegarek trzeba odpowiednio dobrać do stroju. W jaki sposób tego dokonać? Jeżeli wybieramy się do pracy, nasz zegarek powinien mieć klasyczny wygląd. Wszelkie ekstrawaganckie zegarki o intensywnych kolorach lepiej zostawić na wyjście z przyjaciółmi.

Dobrze sprawdzają się zegarki z bransoletą bądź tradycyjne ze skórzanym paskiem. Podczas wieczornego wyjścia na eleganckie przyjęcie zegarek powinien być w pełni dostosowany do stroju. Dobrym rozwiązaniem jest wybór zegarka wykonanego ze szlachetnego kruszcu.

dkaren.com.pl szlafroki poznań polski producent bielizny

Przy wyborze codziennego zegarka zwróćmy uwagę na to, czy podkreśla on nasz styl i charakter. W tym przypadku panuje pełna dowolność. Dotyczy to zarówno koloru zegarka, jak i jego wyglądu.

Warto jednak, żeby zegarek był wodoszczelny, co zwiększy jego trwałość.