Nasz dom, nasze miejsce w świecie

www.janosik-film.pl

Dom, czyli nasze małe miejsce w świecie, jest najczęściej naszym prywatnym azylem, dającym przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa jak i stabilności. Obojętnie, jaki jest: duży czy też mały, mieszczący się w wysokim wieżowcu czy też usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych, ważne, że jest nasz.

W myśl zasady, że jest to nasze własne miejsce na Ziemi, każdy dąży do stworzenia wokół siebie atmosfery zarówno miłej do życia jak i bardzo wygodnej. To w tym miejscu spędzać mamy większość naszego czasu, mamy do niego z ochotą wracać po całym, aktywnym dniu, mając nadzieję zarówno na wyciszenie, regenerację i odpoczynek a także posmakowanie jego wewnętrznej atmosfery.

Właśnie z tego powodu staramy się, aby nabierał on wyrazistości i pozwalał, po przez umieszczenie akcentów odzwierciedlających naszą osobowość uzyskiwać spójność, dając jednocześnie ukojenie i spokój. To właśnie dzięki niemu, zarówno my jak i inni ludzie, mogą spędzać czas w takowym otoczeniu ulegając jego atmosferze i charakterowi.