Uzdrowisko w Inowrocławiu

tophokej.pl

Inowrocław, podobnie jak Ciechocinek jest znany przede wszystkim ze swoich obiektów uzdrowiskowych. Co prawda ta miejscowość nie może poszczycić się tak szerokim wyborem sanatoriów, jednak oferta trzech dostępnych w tym mieście uzdrowisk, zakresem dorównuje uzdrowiskom w Ciechocinku. Najpopularniejszym uzdrowiskowym w Inowrocławiu są „Solanki”.

Jednak dwa pozostałe „Przy Tężni” oraz „Oaza”, mogą również pochwalić się bogatą ofertą wypoczynkowo – rehabilitacyjną. W Inowrocławiu na poprawę zdrowia mogą liczyć wszyscy Ci, którzy zmagają się z chorobami natury kardiologicznej, ortopedycznej, czy reumatologicznej. Uzdrowiska oferują pomoc w zakresie leczenia narządów ruchu, schorzeń kręgosłupa, układu nerwowego, jak również dróg oddechowych.

Dodatkowo oferują zabiegi pielęgnujące ciało, masaże oraz zabiegi na twarz. Uzdrowiska zapewniają, że osoby wybierające Inowrocław, z pewnością będą miały możliwość wypoczywania w spokoju, a przy tym w miłej atmosferze i w pięknej okolicy. Zdecydujesz się?.