Poproś o wizualizację makijażu

Idąc do salonu kosmetycznego by wykonać makijaż permanentny mamy już zazwyczaj w głowie określoną wizję tego jak chcemy, by nasz makijaż wyglądał. Mamy zatem wybrany odcień ust, kształt brwi czy długość i szerokość linii przy rzęsach. Jednak czasami okazuje się, że to co sobie zaplanowałyśmy wcale nie wygląda dobrze na naszej twarzy.

Jak zatem uniknąć takich wpadek? Podczas konsultacji z kosmetologiem lub inną osobą wykonującą makijaż permanentny należy poprosić ją o wykonanie wizualizacji makijażu. Będzie do tego potrzebne zdjęcie twojej twarzy bez makijażu. Na bazie tego zdjęcia dodawane będą kolejne efekty makijażowe a ty będziesz mogła je dowolnie modyfikować.

Dzięki temu zobaczysz jak możesz wyglądać po wykonaniu zabiegu, w czym będzie co do twarzy a w czym niekoniecznie. Dobre salony kosmetyczne zazwyczaj same proponują wykonanie wizualizacji makijażu. Jeżeli natomiast tak nie jest warto jest dopytać o tę opcję, gdyż może ona pomóc ci uniknąć przykrych rozczarowań.