Oczyść skórę domowym tonikiem

https://www.sukienkimm.pl/

Jeśli na Twojej skórze pojawiły się wypryski i inne zanieczyszczenia musisz działać szybko i w sprawdzony sposób. Bezzwłocznie poddaj skórę zabiegowi oczyszczania. Przygotuj domowy tonik, który pomoże pozbyć się z twarzy zanieczyszczeń. Do wyboru masz tonik ogórkowy, który w prosty sposób przygotujesz sama w domu. Wystarczy kilka zielonych ogórków, które należy zetrzeć na tarce.

Najbardziej zbawienna dla urody jest woda, która pozostanie po wyciśnięciu i odsączeniu startych ogórków. Należy ją schłodzić , a następnie obmywać nią twarz. Ogórek ma działanie oczyszczające i redukuje zaczerwienienia. Możesz również wybrać tonik aloesowy. Jego przygotowanie jest równie proste.

Garść liści aloesu należy zalać szklanką wody. Następnie podgotować na małym ogniu, odcedzić i schłodzić. Aloes , podobnie jak ogórek łagodzi zaczerwieniania , a dodatkowo nawadnia wysuszoną skórę. Nic tak zbawiennie nie wpływa na podrażnioną skórę, jak naturalne składniki. Jeśli tonik przygotujesz sama w domu, możesz być pewna jego składu, a przez to spokojna o swoją skórę.