Kupujemy strój kąpielowy

www.domestosdlaunicef.pl

Strój kąpielowy nieodzownie kojarzy się z latem i miesiącami urlopowymi. Dla wielu kobiet zakup stroju kąpielowego to prawdziwe wyzwanie.

Na plaży większość naszego ciała jest odsłonięta, dlatego dobrze dobrany strój kąpielowy powinien odpowiednio podkreślać nasze atuty i maskować wszelkie niedoskonałości sylwetki. Przyjęło się, że kobiety szczupłe zakładają najczęściej stroje dwuczęściowe, z kolei panie o pełniejszych kształtach preferują kostiumy jednoczęściowe.

Warto pamiętać, że ta zasada nie jest regułą. Trzeba wybierać taki strój, w którym czujemy się dobrze.

Ponadto producenci coraz bardziej dopasowują ofertę do konkretnych typów sylwetki. I tak kobiety z pełniejszymi biodrami i masywniejszymi udami mogą wybrać taki strój, którego dół przypomina spodenki.

Letnie trendy zmieniają się niemal co roku. Nie oznacza to jednak, że za każdym razem trzeba kupować nowy strój.

Warto przyjrzeć się temu z ubiegłego roku. Jeśli nadal jest w dobrym stanie, możemy bez żadnych problemów założyć go podczas bieżącego lata.