Domowy puder do kąpieli

Chcesz zadbać o swoją skórę i mieć przy tym pewność, że kosmetyki, których używasz są delikatne i w pełni naturalne. Nie pozostaje Ci nic innego jak wykonać je samodzielnie. Zacznij od pudru do kąpieli.

To kosmetyk, który ma zbawienny wpływ na aksamitność skóry, pozostawia ją gładką i delikatną, a dodatkowo w pełni pielęgnuje. Domowy puder do kąpieli zrobisz w bardzo prosty sposób łącząc ze sobą kilka łatwo dostępnych składników. Do jego wykonania potrzebne Ci będą: mąka kukurydziana, mąka ryżowa, proszek z korzenia irysa oraz ulubione perfumy.

Do dzieła! Jedną filiżankę mąki kukurydzianej zmieszaj z połową filiżanki mąki ryżowej i odrobiną sproszkowanego korzenia irysa. Tak skomponowany proszek umieść w szczelnym pudełku i skrop kilkoma kroplami Twoich ulubionych perfum. Pozostaw na kilka dni, aby wszystkie składniki dokładnie się ze sobą połączyły.

Puder przechowuj w szczelnym opakowaniu i ciesz się jego właściwościami podczas każdej kąpieli. Domowy puder do kąpieli może być idealnym prezentem dla każdej miłośniczki naturalnych kosmetyków. Zrób sobie i swoim bliskim pięknych prezent dla urody.